Jazda Busem ze Zgorzelca do Niemiec


Busy do NIemiec ze Zgorzelca dzielą się na dwie grupy. Albo są tanie, ale komfort pozostawia wiele do życzenia, albo są nieco droższe, ale zdecydowanie o lepszym standardzie. Decydując się na wycieczkę do Niemiec postanowiłam, że nie będę oszczędzać na wygodzie i bilet zarezerwuję u nieco droższego przewoźnika.

Wiele osób chce jak najtaniej dojechać, byleby w jednym kawałku, nie patrząc na wygodę swojego kręgosłupa oraz nóg. Ja kiedyś myślałam bardzo podobnymi kategoriami. Chciałam znaleźć się jak najszybciej w jak najkrótszym czasie i najlepiej, żeby jeszcze było jak najtaniej! Niestety... Lata doświadczeń zweryfikowało mój pogląd na tego typu rozwiązania. Busy muszą być wygodne.

Nie sztuką jest przetrwać podróż, a potem ledwo chodzić, bo to kręgosłup, bo to głowa, bo to ręka boli. Zgorzelec jest stosunkowo blisko granicy, dlatego droga nie jest katorgą, oczywiście po zastosowaniu się do opcji bardziej komfortowej i ciut droższej. Nie warto oszczędzać na swoim zdrowiu. Wiele moich znajomych się o tym przekonało. Busy do Niemiec Zgorzelec- koniecznie trzeba to zapamiętać jeśli chcemy znaleźć to czego naprawdę szukamy. W dodatku ceny nie powalają!

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: http://busyarmar.pl/busy-do-niemiec-zgorzelec/