Taxi Oleśnica - po prostu zadzwoń


Potrzebujesz Taxi? Oleśnica i okolice - tak, tu właśnie czekamy na Ciebie. Zadzwoń pod nasz numer telefonu, a przyjedziemy i uratujemy Cię z opresji. Poza klasycznymi usługami taxi, dowieziemy pod wskazane miejsce dokumenty firmowe lub obsłużymy ekskluzywnych gości biznesowych.

Taxi Oleśnica - sposób na nagłe potrzeby

Zapisz nasz numer w telefonie, żeby zawsze mieć go pod ręką - nawet wtedy, gdy ledwo widzisz na oczy. Tak, rozumiemy ten stan - jeśli Twoja impreza wymknęła się spod kontroli, z chęcią odwieziemy Cię do domu. Bezpiecznie i szybko. Będzie to również komfortowe.

Tę wygodę jazdy w taksówce docenisz w innych sytuacjach - kiedy będziesz chciał wybrać się z ukochaną lub ukochanym na randkę z kieliszkiem wina lub sam niespodziewanie napijesz się piwa po pracy. Usługi taksówkarskie Taxi Oleśnica to zadbane, czyste samochody, punktualność i przystępne ceny. Jesteśmy dla Ciebie zawsze, kiedy tego potrzebujesz - jesteśmy zawsze dostępni!

Świetne udogodnienie - aplikacja

Idziemy z duchem czasu - dzięki naszej aplikacji będziesz mógł śledzić trasę podążającej w Twoją stronę taksówki. Wszystko masz pod kontrolą - możesz więc uwzględnić ten czas, pozostając do ostatniej chwili w domu lub klubie, aby nie marznąć lub wyczekiwać na dworze.

Zresztą - nie musisz wcale śledzić trasy. I tak dostaniesz wiadomość SMS z informacją, gdy taxi będzie już na miejscu. Dzięki aplikacji możesz również uiścić płatność mobilną za kurs. Już nie musisz mieć przy sobie gotówki!

Zawsze pod ręką - taxi Oleśnica

Nawet jeśli Twoja impreza zakończyła się w środku nocy, nie martw się - nie musisz szukać nocnych autobusów. Działamy całodobowo. Zawieziemy Cię prawie wszędzie. Możemy też dla Ciebie pełnić rolę kuriera - zawozimy paczki pod wskazane adresy.

Jeśli musisz szybko zawieźć dzieci do szkoły i biec do pracy - zamów taxi i nie martw się upływającym czasem. Twoje dzieci bezpiecznie trafią na miejsce, a Ty zdążysz na czas. Jesteśmy także przyjaźni dla zwierząt, więc pieska lub kotka możesz zabierać ze sobą - nie tylko w podróż do weterynarza.