Dlaczego warto mieć rejestrator jazdy


Rejestrator jazdy jest coraz bardziej przydatnym dodatkowym wyposażeniem każdego samochodu. Coraz więcej kierowców zaczyna ulepszanie swojego samochodu właśnie od tego urządzenia. W nowych samochodach kamera cyfrowa jest już w zasadzie standardem wyposażenia. Korzysta się głównie z kamer cofania.

Po co nam kamera do samochodu i inne gadżety motoryzacyjne?

Jej zastosowanie jest w pierwszym wypadku przydatne podczas wypadków samochodowych. Zwłaszcza gdy chcemy mieć dowód uszkodzenia naszego samochodu, spowodowany przez kogoś innego. Tym bardziej, gdy sprawca wypadku postanowił uciec z nadzieją, że uniknie konsekwencji. Rejestrator jazdy pozwoli nam więc jeździć bezpiecznie i zapewni spokój podczas starcia z piratami drogowymi. Rejestrator zapisuje obraz w formacie FULL HD, w związku z tym nagranie na pewno będzie wyraźne.

Kamera samochodowa Tylna

Problem z parkowaniem? Dzięki dodatkowej tylnej kamerze zobaczysz, co znajduje się dokładnie za Twoim samochodem. Bezpieczne parkowanie nigdy nie było prostsze, a Ty unikniesz obtarć lakieru, wgnieceń. Dodatkowo wykręcanie z ciasno zaparkowanych miejsc stanie się łatwe. Spoglądanie przez ramie nie będzie już konieczne. Przydaje się, zwłaszcza gdy posiadamy większy samochód. Dodatkowe oświetlenie tylnej kamery rozwiązuje problem widoczności podczas parkowania w nocy.

Kamera wewnątrz pojazdu.

Chcesz zobaczyć, co robią Twoi pasażerowie podczas jazdy? Kamera samochodowa posiada także trzecią kamerę, rejestrującą wnętrze samochodu. Przydatna w szczególności dla rodziców, którzy troszczą się o swoje pociechy. W trosce o bezpieczeństwo nie musisz już spuszczać z oczu drogi, by zobaczyć co dzieje się na tylnym siedzeniu Twojego samochodu.

Gadżety motoryzacyjne - Podsumowanie

Kamera do samochodu przydaje się bardzo do bezpiecznej jazdy oraz w sytuacjach podbramkowych. Do rejestratora został dodany szereg akcesoriów umożliwiający jego łatwą instalację i swobodne umieszczenie kamer w miejscach docelowych. Łatwa wymiana karty SD pozwala nam na proste i szybkie zarchiwizowanie naszych nagrań. Kamery pozwalają także na zarejestrowanie fotografii do 12MP, co oznacza bardzo wyraźne zdjęcie. Zestaw 3 Kamer to krok do bezpieczeństwa w Twoim samochodzie.

Gadżety i akcesoria motoryzacyjne znajdziesz w sklepie Picco (https://picco.pl/pol_m_Moto-gadzety-348.html)