Naturalne żele do oczyszczania rąk wyposażeniem samochodu


Naturalne żele do oczyszczania  rąk to w czasach epidemii szczególnie chodliwy towar. Branża kosmetyków i środków zabezpieczających przeżywa obecnie rozkwit. Oczywiście żele oczyszczające do rąk powinniśmy mieć przy sobie zawsze, nie tylko w czasach kryzysowych. Powinno to być także obowiązkowe wyposażenie samochodów nauki jazdy oraz instruktorów i kursantów.

żel do oczyszczania rąk naturalny

Naturalne żele antybakteryjne - podstawowy środek ochrony

Dzisiaj żel oczyszczający do rąk to must have każdego wychodzącego człowieka. Niewątpliwą zaletą jest ich antybakteryjne działanie, górują więc nad zwykłym przemysłowym mydłem używanym w publicznych toaletach. Dodatkowo fani czystości zapewne wolą mieć swój własny środek ochronny, którego tylko oni używali. Naturalne żele do oczyszczania rąk dostaniemy w przepięknym żurawinowym zapachu. Sama żurawina jest już naturalnym środkiem przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym. W wielu kręgach gospodarstwa domowego uznawana jest za niezwykłą roślinę leczniczą. Na Kaszubach organizuje się także całe festiwale poświęcone żurawinie.

Naturalne żele do oczyszczania rąk - Pojemność i Użycie

Żele oczyszczające do rąk dostaniemy w dwóch pojemnościach: 50 i 250 ml. Jest to odpowiednia ilość, która zmieści się w każdej kobiecej torebce i męskiej marynarce (lub na odwrót). Dodatkowo naturalne żele do oczyszczania rąk pakowane są wraz z pompką lub atomizerem, co zapewnia wygodne użytkowanie i fakt, że możemy użyć go za pomocą jednej ręki, co przydaje się, szczególnie gdy ubrudziliśmy drugą.

naturalny żel antybakteryjny

Naturalne oczyszczenie bez użycia wody i papieru

Żele oczyszczające do rąk nie wymagają wody ani papieru do wytarcia rąk. Wchłaniają się same i pozostawiają nasze ręce w stanie na tyle suchym, by nic nie ubrudzić, a jednocześnie nawilżonym i odświeżonym. Możemy być więc spokojni, jeśli chcemy użyć po nich elektroniki lub dotykać powierzchni, której zaszkodzi kontakt z wodą. Dodatkowo umyją nasze ręce, gdy ubrudzimy się czymś bardzo wilgotnym. Każdy, kto jadł arbuza lub ubrudził się lodami, doceni tę zaletę. Oczywiście wchłaniają się natychmiast i nie trzeba czekać, aż wyschną.

Żele oczyszczające do rąk przydają się dosłownie wszędzie.

Szczególnie gdy jesteśmy na spacerze w lesie lub w podróży samochodem, gdzie nie zawsze jest dostęp do bieżącej wody. Oprócz tego warto je mieć zawsze pod ręką w ubraniu wyjściowym. Na pewno przydadzą się też jako dodatek do podręcznej apteczki samochodu.

Widoczne na zdjęciach naturalne żele oczyszczające do rąk można kupić w sklepie NovaKosmetyki.pl