Taxi Brzeg - oferta profesjonalnego przewoźnika dla każdego


Firma Olavia Taxi gwarantuje pełną satysfakcję dla klientów, którzy korzystają z jej usług. Działa w obrębie miast: Oława, Brzeg, ich okolic. Podejmuje się też bez problemu dalszych kursów, proponując rozsądne ceny i pakiety promocyjne, szczególnie dla stałych klientów.

Skuteczność i sprawność obsługi zleceń zapewniła jej szereg pozytywnych opinii i możliwość dalszego rozwoju. Bardzo wielu zadowolonych klientów myśląc: taxi Brzeg - bezbłędnie utożsamia to pojęcie z Olavia Taxi i ponownie korzysta z oferty. 

Proponowane usługi i dodatkowe atrakcje

W zakres usług wchodzą:

 - lokalny przewóz osób oraz dalsze trasy

 - transport cięższych rzeczy przy pomocy większych pojazdów

 - przewóz dokumentów oraz paczek kurierskich na terenie Oławy, Brzegu i w okolicy

 - transport gości weselnych, uczestników różnego rodzaju imprez

 - przewóz dzieci do szkół

 - dokonanie zakupów na życzenie klienta i dostarczenie ich pod wskazane adresy

Dodatkowo firma proponuje różnego rodzaju bonusy i karnety, na przykład: rabaty przy zakupie pizzy, zniżki do salonu fryzjerskiego oraz inne atrakcje. Dostępność promocji oraz konkursów można sprawdzać na firmowym profilu Facebook. Dla stałych klientów istnieje możliwość skorzystania z pakietu Vipcard i korzystać z darmowych przejazdów, zgodnie z ustanowionym regulaminem.

Aplikacja do sprawnego zamawiania taxi 

Dzięki prostej w użyciu, sprawnie działającej aplikacji Olavia, można bez problemu zamówić usługę. Ściągnięcie jej na telefon zajmuje dosłownie chwilkę. W wyniku profesjonalnych działań i dobrej komunikacji pracowników realizacja zamówienia przebiega szybko i bezproblemowo.

Dzięki takiej firmie słowa - taxi Brzeg - kojarzą się z przyjemnym doświadczeniem i zachęcają do ponownego skorzystania z usług transportowych. (Więcej: http://taxi-brzeg.pl)