Salt mines cracow - Wycieczka do Kopalni Soli


Jeżeli chcesz poznać jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, zdecydowanie warto odwiedzić Kopalnię Soli w Wieliczce, która jest jedyna w swoim rodzaju. Jest to miejsce wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, w którym wizyta będzie na pewno ciekawym przeżyciem dla każdego.

Najstarsza kopalnia w Europie

Warto wspomnieć, że ta salt mines cracow jest najstarszą kopalnią w Europie. Jest to także największa atrakcja znajdująca się w okolicy Krakowa. Od 1979 roku kopalnia znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Będąc w tym miejscu można będzie poznać jej historię, zobaczyć wszystko na żywo i poczuć niezwykły klimat, jaki występuje w tym miejscu.

Wycieczka do kopalni

Wycieczka odbywa się zawsze z przewodnikiem, który będzie prowadził turystów po pięknych podziemnych korytarzach, solnych komnatach. Można będzie odwiedzić wspaniałą kaplicę znajdującą się na głębokości 135 metrów pod ziemią. Na pewno przebywanie w tym miejscu będzie niezwykłym wydarzeniem dla każdego. Można będzie cieszyć się z tego, że ma się okazję zobaczyć coś tak niezwykłego, jak właśnie kopalnia soli. Co roku miejsce to odwiedza miliony turystów.

Wiele wspomnień

Pokazuje to, jak miejsce to jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki temu, że zdecydujemy się na jego odwiedzenie, na pewno będziemy mieli szansę kolekcjonowania wielu niesamowitych wspomnień, jakie zostaną zgromadzone w tym miejscu. Warto więc zdecydować się na odwiedzenie tego miejsca, jeżeli tylko będziemy znajdowali się w Krakowie lub okolicach.

Wycieczkę salt mines Cracow zarezerwujesz tutaj: Cracowvisit.com/wieliczka-salt-mines-cracow-tours.html